EDİTÖRÜN MESAJI

 

MERHABA 2019 YILININ MESLEKİ SÖZLEŞME DÖNEMİNDEYİZ.

 

YMM PLATFORMU : Son günlerde haksız rekabetin kol gezdiği bir dönem yaşanmaktadır. Bu nedenle YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK Mesleğinin yüksek etik değerlerine bağlı kalarak , meslektaşların birlik ve dayanışmasını sağlayarak , sesi ve yüreği olmayı amaçlamaktadır.

*YMM PLATFORMU Haksız rekabet yaratmak doğru bir davranış değildir. Meslek mensupları bu davranışlarından vazgeçmelidir. Düşük fiyatla çok iş yapmak marifet değildir. Yaşam standartları bu yolla düzeltilemez..!

*YMM PLATFORMU Meslek mensuplarının deneylerinin birleştirildiği ve paylaşıldığı bir platform ortamı yaratarak mesleki risklere karşı bağışıklığı geliştirici bir görev üstlenecektir.

*YMM PLATFORMU Mesleki düzenlemelerin yayınlanan taslakları üzerinde her meslek mensubunun görüşlerine yer verildiği sağlıklı bir sonuç doğması için açık bir platform olacaktır.

*YMM PLATFORMU Mesleğimizin Görev  Yetki ve Sorumlulukları bakımından topluma tanıtma işlevi yapacaktır.

*YMM PLATFORMU Meslek mensupları arasındaki diyalogu artırarak yanlış anlaşılmadan doğan ön yargıları kaldırma çabası içerisinde olacaktır.

*YMM PLATFORMU   Meslek mensuplarının kamu idarelerine mesleğin katkısını ve değerlerinin önemini ifade etmenin bir köprüsü olma çabası içerisinde olacaktır.

*YMM PLATFORMU   Meslek mensuplarının geleneklerinin sürdürülebilir bir platformu olacaktır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.